Zmiana

Zmiana parametrów serwera.

Na tej stronie znajdziesz następujące informacje:

 1. Zmiana parametrów serwera

1. Zmiana parametrów serwera. (top)

Zmiana parametrów tuż przed końcem okresu wynajmu oraz po jego zakończeniu.

Bezpłatnej i automatycznej zmiany parametrów serwera można dokonać w okresie od 2 dni przed końcem okresu wynajmu do 14 dni po jego zakończeniu (gdy serwer jest zablokowany).

Umożliwiamy automatyczną zmianę następujących parametrów:

Aby zmienić parametry serwera wystarczy w menu "Przedłuż serwer" w sekcji "Zmiana parametrów serwera" zaznaczyć ile serwer ma posiadać slotów, jakiego ma być rodzaju i jakiej gry.

Skrypt powinien automatycznie pobrać informację o aktualnych parametrach, zatem jeśli chcemy zmienić np. tylko rodzaj serwera lub tylko ilość slotów, wystarczy pozostawić zaznaczone aktualnie posiadane parametry.

Uwaga! Jeżeli serwer był zakupiony w promocji lub ma z innego powodu niższe ceny, to zmniejszenie ilości slotów spowoduje utratę cen promocyjnych i upustów na tym serwerze. Aktualny cennik jest dostępny na stronie http://pukawka.pl/strona,44.html.

Klient dokonujący zmiany parametrów serwera ma obowiązek zrestartować swój serwer w przypadku gdy zmianie ulega ilość slotów lub rodzaj serwera. Należy upewnić się, że serwer posiada ustawione i aktywne wykupione parametry.

Jeśli chcesz zachować cenę promocyjną / indywidualną, skontaktuj się z nami przed dokonaniem zmiany.

W przypadku zmiany gry serwera wykonana zostanie reinstalacja serwera, co wiąże się z utratą danych.
Jeśli zmieniamy ilość slotów lub rodzaj serwera (na prywatny lub publiczny) pliki nie zostaną usunięte.

Zmiana parametrów w trakcie trwania okresu wynajmu

Aby zmienić parametry serwera w czasie trwania okresu wynajmu należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez zakładkę "Pomoc" w panelu. Należy dokładnie określić jakie parametry serwera chcemy zmienić, czy zależy nam na zachowaniu adresu IP i plików. Jeśli istnieje różnica kosztu serwera ze zmienionymi parametrami należy pokryć tę różnicę wpłatą do portfela. Jeżeli nie wiesz ile różnica kosztu wyniesie wystarczy dokonamy dla Ciebie wyceny.

Zmiana pakietu (oferty) serwera

Zmiana pakietu jest możliwa, jednak jeśli okres wynajmu serwera kończy się lub serwer jest już zablokowany nie ma sensu "przenosić" go na nową wersję oferty, ponieważ i tak zmianie ulegnie adres IP.

Jeśli po zakończeniu okresu wynajmu lub do 2 dni przed zakończeniem chcesz zmienić wersję oferty polecamy kupno nowego serwera w wybranej wersji. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu plików i konfiguracji - skontaktuj się z nami, przeniesiemy wszystkie pliki ze starego serwera na nowy.

W trakcie trwania okresu wynajmu zmiana wersji oferty jest możliwa, ale należy pokryć różnicę kosztu serwera w stosunku do wybranej wersji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy dodatkowych informacji.

Zmiana większości pakietów wiąże się z utratą dotychczasowego adresu IP. Mogą także ulegać zmianie koszty serwera i dodatków.

Zmiana gry

Zmiana gry serwera wiąże się z reinstalacją i utratą danych. Jeżeli nowa gra posiada inną cenę od poprzedniej koszt przedłużenia może ulec zmianie.

Jeśli gra zostanie zmieniona po zakończeniu okresu wynajmu serwera (gdy jest zablokowany), zaplanujemy reinstalację serwera po przedłużeniu, aby wprowadzić zmiany. Wystarczy wtedy w normalny sposób przedłużyć serwer, reinstalacja zostanie automatycznie zainicjowana i potrwa do 15 minut.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie w tym miejscu napisz do nas - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kategorie FAQ

Ogólne

 1. Indeks FAQ
 2. Amxbans - Poradnik instalacji Amxbans
 3. Bezpieczeństwo - Wskazówki oraz porady dotyczące bezpieczeństwa konta
 4. BungeeCord
 5. Call of Duty: World at War
 6. Diagnoza
 7. FastDL
 8. FTP
 9. Konsola
 10. phpBB2 by Przemo - Poradnik korzystania z phpBB2 by Przemo
 11. Portfel
 12. Przewodnik po panelu
 13. Psychostats - Poradnik korzystania z Psychostats
 14. Sklep
 15. SourceBans - Poradnik instalacji SourceBans
 16. Sprawdzam
 17. Status
 18. Team Fortress 2
 19. TeamSpeak 3 - Poradnik korzystania z serwerów TS3
 20. Terraria
 21. Unturned
 22. Wsparcie techniczne - Jak funkcjonuje dział wsparcia technicznego
 23. xferlog
 24. Zmiana - tu jesteś

FAQ serwerów gier

 1. Battlefield 2142
 2. Call of Duty 2
 3. Call of Duty 4
 4. Counter-Strike 1.6
 5. Counter-Strike: Global Offensive
 6. Counter-Strike: Source
 7. Enemy Territory
 8. Factorio
 9. GOTV
 10. HLTV
 11. Minecraft
 12. Mumble
 13. Rust
 14. Valheim

Kontakt

Przejdź do strony kontaktowej

Uwaga

Mimo dołożenia wszelkich starań o aktualność informacji niektóre informacje w FAQ mogą być nieaktualne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Aktualnych informacji udzielamy za pośrednictwem zakładki "Pomoc" w panelu, mailowo lub telefonicznie.